| anonim_4396 a întrebat:

Ascultati! Am gasit pe un site un cont de minecraft premium! Are Username, are ID, dar cand pa conectez si vreau sa-i pui un skin mai frumos, scrie intrebarea asta : What is your best friend's first name? Ce sa fac? Am raspuns dar ori ce raspuns nu e corect!

Răspuns Câştigător
| SoNiCxXx a răspuns:

Mda... e intrebarea de securitate pe care a pus-o proprietarul contului... daca nu ghicesti parola nu poti schimba SKIN

si ai grija. daca mai incerci mult s-ar putea as se blocheze contul
Funda?

| Shirosaki233 a răspuns (pentru SoNiCxXx):

Mersi de raspuns!

| Shirosaki233 a răspuns (pentru SoNiCxXx):

Mersi!