| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi aflu parola de la id-ul de mess si imi pune intrebarea asta "What is the first name of your oldest niece?". Ce raspuns ii dau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Atunci când ți-ai făcut adresa de e-mail - messenger, ai dat răspuns la una sau două întrebări de securitate. Una dintre ele este cea scrisă de tine aici: care este prenumele cele mai mari nepoate? A ta, bineînțeles! Amintește-ți ce ai scris atunci, asta trebuie să scrii! Succes!
Te invit să dai click pe http://lecturirecenzate.ro/

4 răspunsuri:
| Madda a răspuns:

Pai asta tu trebuie sa stii, sau cine ti-a facut Idi-ul. happy

| Moiseicip a răspuns:

Cand ti-ai facut id-ul printre toate datele pe care ti le-au cerut ti-a mai pus si doua intrebari din care una din ele este asta care ai spus-o tu, iar raspunsul l-ai dat aunci. Daca til mai amintesti ala e.

| Amy_3937 a răspuns:

Intrebarea aia inseamna care e numele celei mi invarsta nepoate a ta.
Atunci cand iti faci un id de mess te pune sa alegi si o intrebare, iar tu ai ales aceasta intrebare.big grin nu ai ce sa faci decat sa iti aduci aminte ce pusesei- ce nume pusesei.

| George_Cristy_1989 a răspuns:

Am aceeasi problema,am contul de yahoo de foarte mult timp,iar prin cate am trecut nu imi mai aduc amine,pe el am contul de facebook, de lol, de minecraft, cateva de metin2, Cum pot afla ce am pus?