| FantasyGamer266 a întrebat:

Aseara mi-am cumparat CS:GO si cand intru in joc si vreau sa joc de exemplu cu botii imi apare ecranul de incarcare si dupa cand se termina incarcarea ecranul se face negru si ramane asa. Cand imi luasem cs:go piratat intra in joc. Ce sa fac sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| SE3B a răspuns:

Reinstaleaza CSGO ul. Daca face la fel vezi daca ai toate driverele la zi si eventual scaneaza PC-ul de "purici". Iti mai sugerez sa setezi CSGO ul sa se deschida cu permisiunea administratorului. Bafta