| ZeZeLyon a întrebat:

Asi vrea sa-mi deschid un canal de gaming pe youtube si nu stiu ce nume sa-mi pun.Ma-ti putea ajuta cu cateva sugestii?

Sper sa nu aveti pretentii la dreptul de autor pentru numele pe care o sa-l folosesc(eventual) happy

Răspuns Câştigător
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Te poti face de ras doar daca esti squeaker, daca nu ai mai putine sanse. Nume: FapLord1969

5 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Mai bine nu face, decat sa te faci de ras, mai ales daca esti squeaker.

| ZeZeLyon explică (pentru ﱞﱞﱞ):

E nu am cerut sa va dati cu parerea; am cerut doar niste sugestii pentru un nume. Buna faza cu squeaker happy

| ZeZeLyon explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Pe canal o sa fac gameplay-uri cu microfonul off.Nu pentru ca asi fi squeaker, dar nu suport gameplay-urile comentate, deci nu am sanse sa ma fac de ras.

| ZeZeLyon explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Ms pentru nume!

| ZeZeLyon explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Am aflat ce inseamna FAP...

| ﱞﱞﱞ a răspuns (pentru ZeZeLyon):

Te poti face de ras doar daca esti squeaker, daca nu ai mai putine sanse. Nume: FapLord1969