| supermina a întrebat:

Astazi am aprins televizorul ca in fiecare zi si apoi la un moment dat l-am stins. Dupa o ora sau doua l-am deschis din nou si cand s-a aprins a început să se auda un bazait puternic din interiorul lui.La televizor se aude in concomitent cu acest bazait sunetul programului,de vazut se vede bine.Nu stiu ce sa fac! Ajutati-ma! Spuneti-mi va rog cam cat ar costa reparatile, daca ar fi nevoie de ele.

1 răspuns:
| Andreea555012 a răspuns:

Pai cred ca S-a ars o piesa iar costul depinde despre ce piesa e vorba