| luck1an a întrebat:

Astazi am luat de pe net fish bot 4.0 by erdel.Am incercat cu 2900 fishdelay si 5000 botdelay dar nu prinde nimic si conusm bani pe momeala ce as putea face? Apropo am undita +1, nivel 32, grad prietenos pls cineva

Răspuns Câştigător
| xHely a răspuns:

Nu mai merge fish bot 4.0 by erdel de fapt nu mai merge nici un fishbot pentru ca de pe 26.10. 2011 s-a bagat ceva in metin si nu mai merge nici un cod dar nu iti face griji in 2 -3 saptamani o sa gaseasca ei ceva big grin:X:X:X funda?

| luck1an explică (pentru xHely):

Ok daca se gaseste cv anunta-ma si pe mine prin mesaj

1 răspuns: