| DacaTuSpui a întrebat:

Astazi am vazut ca aveam furate plante de pe Barn Buddy, desi aveam mancare la caine. Au aparut noi trucuri? Daca da, care sunt? Multumesc anticipathappy.

Răspuns Câştigător
| alexandra2222 a răspuns:

Azi cand am intrat pe o ferma de la o vecina (nu vazusem cainele) am furat eu din toate alea ce avea ea in jur de 4-9 iar la ultima planta m-a muscat cainele dar am ramas cu restul plantelor.

3 răspunsuri:
| Raresq123 a răspuns:

Te.ai grabit. rasp corect era asemanator cu al lui sasha1265

| alexandra2222 a răspuns:

Nu mai merge metoda cu 20 sau mai mult.Acum daca furi de 3 ori iti zice ca tea muscat cainele

| sasha1265 a răspuns:

Eu iti raspund dar te rog, da-mi funditabig grin Daca incerci sa furi din gradina si te prinde cainle de vreo 20 de ori te lasa la un moment dat sa furi toate plantele... Daca incerci tu sa furi poti sa faci chestia care ti-am explicat-o si apoi sa dai reincarcare la pagina. Asa iti da toti banii inapoi si ramai cu plantelebig grin