| Pandaaaaaaaa a întrebat:

ATENTIE! Pentru cei care joaca metin2: A aparut un server de metin2 Pvm easy(Faci lvl repede)
Site-ul serverului este :http://metin2xtrm.eu/index.php?s=home]

Va asteptam! Si daca v-a intreaba [GA]Error sa-i spuneti ca Pikachuu v-a adus!

4 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Okwinking mersi pentru informare, poate voi incerca serverul cat de curand. big grin

| ΣηJΦY a răspuns:

Ok îl voi incerc dar nu acum mâine cred:-)

| ΣηJΦY a răspuns:

Ce ma zici pvm easy cand ratele is 200?straight face

| Pandaaaaaaaa explică (pentru ΣηJΦY):

Pai cresti destul de repede, in 2 zile am facu lvl 80 sirius bun otel +9... altii au facut in 2 zile lvl 90 pose, sirius... si de asta zic ca e pvm easy, eu nu mai joc pe server decat ocazional.