| MaraVasilescu12 a întrebat:

Ati putea sa imi recomandati niate jocuri tari de xbox 360(daca se poate sa fie asemanatoare Gta-urilor,pot fi si kinect, dar pt. consola asi dori ceva mai multa actiune). Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Emmett a răspuns:

Halo Reach, Call of Duty: Ghosts, Virtua tennis4, GTA 5, Halo 4, Halo CE Anniversary. Sper ca te-am ajutat...

| Emmett a răspuns (pentru Emmett):

Poti sa faci rost de astea pe PCgarage, eMAG, altex(site-ul) si domo(tot site-ul). La altex iti vin comenzile(comenzi mai usoare) in 2 zile.

1 răspuns: