| radduu18 a întrebat:

ATI Radeon HD 4350 1 gb ddr 2 Este buna pentru Counter-Strike!? Astepta pareri! voi avea 250 fps?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Y2k a răspuns:

Ohoo si inca cum e buna pentru jocuri mai mari decat cswinking.are si la mine un prieten tot acest gen de placa video si chiar are frecvente bune. Dar bine depinde si de procesor si ram baftabig grin

| LEx_7053 a răspuns:

Ai placa ca mine e bun, da ramu e cam cam eu am 4gb si joc pes pe satarile maxime e bunicel.

| IF94TK a răspuns:

De fapt e buna pentru orice joc aparut. Legat de FPS, e de ajuns sa ai 60 deoarece ochiul uman nu mai face diferenta.O sa iti mearga perfect, nu iti fa griji.

| radduu18 explică:

Am ram 4 gb ram ddr 3 + hard 500 gb + procesor amd athlon II x3 450! frecventa 3.2 GHz