| waXonwaXoff a întrebat:

Ati vrea o continuare a jocului GTA San Andreas? Eu l-am terminat acum o luna si e super! Vreau sa spun ca arata viata negrilor carora le place hip-hop-ul si care stau la periferie, gen Carl.

Stiu ca a aparut acum San Andreas MultiPlayer dar as vrea sa apara o continuare un singleplayer. Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Prietene, de pe ce planeta vii? GTA San Andreas este un joc vechi, San Andreas Multiplayer este de asemenea vechi(clientul jocului e deja la versiunea 3.0). De aproape un an a aparut GTA IV. care e de 4 ori mai mare decat San Andreas, este mult mai real, si are o alta structura epica. Incearca-l

| AZqwedas123 a răspuns:

93.119.26.208:7777 server de samp foarte tare intrati