| emilenescu a întrebat:

Aveam un program : cand era cineva la mine si incerca sa intre pe mess ii dadea eroare... dupa mie imi aparea parola lui nu stiu unde...cine stie cum se numeste si imi explica cum trebuie folosit funda happy

1 răspuns:
| darkhell217 a răspuns:

Il am eu...
yahoo messenger fake ii zice,il instalezi normal,si pui scurtatura pe desktop,iar cea originala de la mesul ce merge o stergi sa nu o vada decat la programul fals, si el cand incearca sa se contecteze nu ii merge ii da eroare, si ti se va crea un document in C: si acolo iti va aparea idul si parola de la toti care incearca