| Mihayy96 a întrebat:

Aveti vreo idee cand va aparea MMORPG-ul TERA Online download?

Răspuns Câştigător
| Mita28 a răspuns:

Jocul Tera a fost lansat in Europa in data de 03.05. 2012. Pentru a te juca trebuie sa cumperi jocul original cu 30 zile de joc incluse apoi sa platesti un abonament lunar care este undeva la 14.99E/luna

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Pai informeaza-te si tu de pe siteul lor. Mie mi s-a oferit sansa sa il testez, dar tot va trebui sa platesti pentru el cand va fi lansat oficial.