| Teemo98 a întrebat:

Azi am downloadat un joc, euro truck simulator 2 pe care vreau sa il incerc dar cand dau sa intru in el imi da o eroare si nu stiu de ce.Jocue e mic, nu are cerinte mari de sistem, etc.DAU FUNDA! ce sa fac sa mearga..P.S.am windows 7 cam vechi si calculatorul nu e prea bun.

1 răspuns:
| razvanry a răspuns:

In primul rand trebuie sa te asiguri ca cerintele de sistem recomandate iti merge la hardweare-ul (PC-ul) tau. iar daca ai cerintele minime si nu iti merge mai mult ca sugur problema este la direct x...si apropo este un joc destul de mare si pretentios..nu la toata lumea merge...http://www.yougames.ro/......tor-2.html