| Razvan_Florin_2000 a întrebat:

am o problema cu euro truck simulator... il aveam si mai demult si acum am vrut sa joc iar... toata instalarea a decurs bine fara nici-o eroare dar cand intru in el imi da eroarea asta:
1. Check that your computer and video card meet the minimum hardware requirements.
sunt vreo 5 cerinte... si nu stiu ce sa fac ca sa mearga... va rog ajuta-ti-ma dau funda big grin,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Componentele calculatorului tau nu sunt destul de puternice pentru a rula acest joc. Sau incearca sa dai un Update la windows.

| Harl3yDavidson a răspuns:

Intra pe google si scrie "download euro truck simulator tpb" si dai pe primul rezultat care iti apare(si eu tot pe aia o am).
Cand ie sa intri in joc dupa versiunea aia iti arata un launcher cu care poti sa ini schimbi setarile de la grafica fara sa intri in joc. Dupa ce ti-a intrat in launcher dai pe a doua de sus unde scrie seting si iti arata numele placii tale video si o selectezi pe prima.
Sper ca te-am ajutatwinking (FUNDA)
PS: GAMEPLAY placut happy

| Razvan_Florin_2000 explică (pentru Harl3yDavidson):

Nu inteleg... ce launcher apare?

| Razvan_Florin_2000 explică (pentru Harl3yDavidson):

Am gasit launcheru cu setarile dar nu ma lasa sa setez directx...