| Vladut_Marius_1996 a întrebat:

Azi am incercat sa imi pornesc laptopul si a ramas blocat in loading screen. Am reinstalat windows-ul dar la fel ramane blocat. Tin sa mentionez ca mi-a luat 12 ore sa reusesc sa il reinstalez pentru ca se misca neobisnuit de greu. Sa fie hardul de vina in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Am păţit ceva asemănător să spun aşa... şi cred că e hard-ul. schimbă-l. pune ceva de 500/1TB sau. dacă nu stochezi aşa de multe chestii, recomand un SSD... e mai ok, primeşti şi garanţie.