| AdiAdi2000 a întrebat:

Am incercat sa instalez un al doilea hard disk in pc si cand pornesc pc-ul imi face boot de pe hard diskul original dar cand ajunge la loading screen cand apare iconita de windows tot se incarca, tot se incarca si nu se intampla nimic ramane blocat pe loading screen si daca ma uit in bios acolo imi apare hard diskul care l-am bagat, ce poate avea?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Scoate hdd-ul nou din mufa de sata
porneste pc-ul
cand termina de pornit connecteaza-l (da, in timp ce merge, sata e hot-pluggable)
si apoi formateaza-l... foarte probabil ca asta e problema

Răspuns utilizator avertizat
| Brizbriz a răspuns (pentru AdiAdi2000):

Clar, hdd-ul e defect, are bad-uri, arunca-l... si sa nu crezi ca glumesc, altceva NU mai poti face cu el, nu in IT, si nu am chef sa iti scriu ce sunt alea bad-uri si de ce nu se pot repara, prea mult de scris

Răspuns utilizator avertizat
| Brizbriz a răspuns (pentru AdiAdi2000):

thumbs up