| BlackSakura a întrebat:

Ba al adun 10 raspunsuri funda dati jocuri gen league of legends care nu se descarca

Răspuns Câştigător
| iMixXx a răspuns:

Cabal,12sky2,perfect world, RumbleFighterEU,talesRunner, metin2, 4story, CS1.6,AVA,legendar of edda PLZ funda

4 răspunsuri:
| DarkXMihai a răspuns:

Nici unul de mai sus nu este gen league of legends laughing))). si ca sa iti raspund la intrebare nu exista jocuri gen LoL care sa nu se descarce innsa poti sa incerci si HoN(hereos of newerth)

| TarkaN a răspuns:

Metin2,4Story se descarca,sad Travian, Triburile nu se descarca, Barn Buddy

| iMixXx a răspuns:

Cabal 12sky2 MT2 RFEU

| BlackSakura explică:

Scuze ma trebuia sa iti dau tie