| Strepix a întrebat:

Buna scrieti-mi o lista de jocuri pentru tableta, sa fie gen league of legends/metin/dota. Si mai dati exemple si de alte jocuri tari.

5 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Dota 2, Skyrim, World of tanks, nfs world, world of warcraft, assassin`s creed, crysis, wolf among us, walking dead, batman-arkham knight, wolfenstein - new order, dishonored, rise of argonauts, call of duty - mw1, 2,3, ghost, battlefield
In genul alora pentru tableta nu exista pentru ca sunt prea complexe

| Strepix explică (pentru Lothar):

Eu am vrut pentru tableta, am vazut videoclipuri care se aseamana cu aceste jocuri daca nu sunt as vrea sa imi dati niste jocuri misto pentru tableta!

| Lothar a răspuns (pentru Strepix):

Daca ai jucat dota 1 si iti plac jocurile gen td merge si evil defenders
heroes of chaos e cam slab, in genul lol dar nu se compara cu cele principale

| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Pai pentru telefon si tableta este unu Heroes of Chaos parca facut de gameloft

| lupisor a răspuns:

Singurul joc de genul asta este Avabel Online, mai sunt cateva dar sunt destul de praf la grafica si tot ce tine...
In avabel e fain... am lvl 76 parca...