| anonim1234556 a întrebat:

Bau. Am un iPhone6 si am dezinstalat toate aplicatiile cu scopul de a inregistra un videoclip, deoarece numai aveam suficient spatiu de stocare. Una din aplicatiile pe care le am dezinstalat este Facebook. Am incercat sa l reinstalez, dar nu functioneaza, la inceput se instaleaza putin, dar apoi se opreste, aparand: ACTUALIZARE.

1 răspuns:
| Panzer1945 a răspuns:

Bau si tie. Nu ai dezinatalat aplicatia facebook, ai dezactivat-o. Intra la setari-aplicatii si da i restore