| RedTurtleeee a întrebat:

Best driver software is already installed on this computer.
Windows has determinate that your driver software is up to date.
Dc nu merge sa fac update la driverul video? :3
Nu le prea am cu PC-ul

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus destul de clar ca driverul e updatat, are ultima versiune happy. Nu ai ce updata.

| RedTurtleeee explică (pentru anonim_4396):

Pai pe alte site-uri imi spune ca e expirat de acum 6 luni sau ceva de genu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedTurtleeee):

Alea sunt fake... Cel mai probabil iti spun sa descarci nu stiu ce program ca sa updatezi driverul care de fapt e un virus.

| LibroHacker a răspuns:

Salut,poti intra in "start" si acolo sa cauti "dxdiag" dupa care sa te duci la display si sa spui te rog numele placii video, asa te putem ajuta.

| RedTurtleeee explică (pentru LibroHacker):

ATI Radeon 3100 graphics.

| LibroHacker a răspuns (pentru RedTurtleeee):

Instaleaza AMD Driver Autodetect
( http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool )