| OctavianDanielMaria a întrebat:

Care e suma minima care trebui sa o trimit la Coinbase ca sa imi verifice contul bancar, ca sa pot scoate bitcoin de pe Coinbase?

2 răspunsuri:
| SkateFunk a răspuns:

Din cate stiu am dat 1 euro pentru verificare cont/card numai tin minte a fost acum 2 ani, dar s-a facut repede procesul.
Cat despre "sa scot bitoin de pe coinbase" ei bine eu iti recomand sa nu o faci daca nu ai o suma mica, sub 10 euro sau na...
Bitcoin e in crestere, eventual muta satoshii care ii ai in alta moneda, pentru ca oricum ca sa ii scoti trebuie sa-i convertesti in euro sau dolari depinde in ce moneda ai wallet-ul, la care ti se va trage un fee de vreo 1 sau 2 euro pentru convertire, iar apoi pentru withdraw inca un fee in functie de cat scoti.

Răspuns utilizator avertizat