| yuyu1310 a întrebat:

Blogul meu cu haine si obiecte gratis pe stardoll http://stardollyuyu.blogspot.com
Va astept!

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Baaa mai taci si nu este un blog real:@ un blog adevarat se face cu bani e facatura blogu tau si cine stie de unde le mai ai de la kg uitate la domo sau la TPU blogu asta nu e blogspot sau forumulmeu e unu facut cu bani nu cu 2 3 clickuri si o adresa de mail o afacere nu se face cu un blog gratis si ce e pe blogu tau fraiereste oameni mai taci naibi din gura aia ca esti un prost o afacere se face cu bani

| Daniel1619 a răspuns:

Cum ai facut blogul tr sa imi spui plzzz te rog mult cum ai facut blogul?

| yuyu1310 explică:

Dar asta nu este afacare :@ lol si vorbeste mai frumos pentru ca eu am pus acest blog cu scopul de ai ajuta pe cei ce doresc sa faca rost de haine gratis si nu fraieresc pe nimeni.