| Mariuss32 a întrebat:

BRUTALI(map2/orci) sau BLESTEMATE(imha)? Unde îmi recomandaţi să farmez cu un war corp? Ce level și ce iteme? Dau fundă am mare nevoie de o armura de 34+7 de sura nebonusată(cam cât costă o armură de aia?)

5 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,cam 500-1kk costa armura poate mai putin, depinde ce sv si cine o vinde., creste in map2 ca cresti bine pana la lv 35-40. nu trebuie cine stie ce iteme sa cresti map2, la orci trebuie iteme bune sa rezisti, Bafta.

| Mariuss32 explică (pentru KeNNT3D):

Joc pe trianguli și mă eu am întrebat unde să farmez. La brutali sau blestemate. Nu unde să cresc.

| Mariuss32 explică (pentru KeNNT3D):

Joc pe Trianguli și am întrebat unde să farmez nu unde să cresc.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Mariuss32):

A,la brutali. greseala mea n-am citit binelaughing, as zice la brutali vinzi mai scump fms-u ribu etc.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Mariuss32):

E bine acum?
\la brutali. greseala mea n-am citit bine, as zice la brutali vinzi mai scump fms-u ribu etc.