| anonim_4396 a întrebat:

Aș dori să aflu, dacă lucrurile scrise pe acest site sunt adevărate: https://itcromania.wordpress.com/2013/05/22/xbox-one-epi c-fail/

Mai ales punctul 3 mă interesează, dar și celelalte. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca ala care a scris articolul spune ca se bazeaza pe informatii oficiale: "In primul rand vreau sa va aduc la cunostinta ca acest articol este bazat pe informatii oficiale si nici de cum fabulatii sau hater-eli. "
Noi, cei de aici, de unde am putea sti mai bine?!

| FormPrix a răspuns (pentru Salontanul):

Mersi că ai răspuns ca să fii campionul zilei... Ești foarte ajutător cu răspunsurile tale NEFOLOSITOARE! Nu v-am cerut răspunsurile celor, care vreau să răspundă doar ca să ajungă campionații zilei! Acești campionați sunt campionați în MINCIUNI!

| Salontanul a răspuns (pentru FormPrix):

Esti agresiv si nedrept ca orice tanar imberb si cu lipsa de educatie. Daca citeai raspunsurile mele ai fi vazut ca cele mai multe sunt pe teme de IT si ca sunt bune. Problema ta este ca ai pus o intrebare idioata fara sa gandesti. Pentru asta nu ai raspunsuri.