| FormPrix a întrebat:

Aș dori să aflu, dacă lucrurile scrise pe acest site sunt adevărate: https://itcromania.wordpress.com/2013/05/22/xbox-one-epi c-fail/

Mai ales punctul 3 mă interesează, dar și celelalte. Rog seriozitate și fără răspunsuri inutile! Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici aici nu-ti raspunde nimeni. Intrebarea nu are sens atata timp cat un studiu spune ceva.

| FormPrix explică (pentru Salontanul):

Da nu mai răspunde, dacă nu ţi-am cerut! Am întrebat cineva, care ştie şi ceva, nu vrea doar să fie campionatul zilei! Te rog frumos, dacă nu ai ceva util să-mi spui, atunci mai bine nu răspunde...

| Salontanul a răspuns (pentru FormPrix):

Pai ti-amspus ceva util: nu-ti raspunde nimeni.