| Pauluk a întrebat:

Acum cateva minute am downloadat mt2 TIM si vreau sa imi fac un sura, dar am o problema: nu stiu ce bonusuri sa pun pe fiecare item si nu stiu in ce ordine sa fac P-urile... Pana acum am jucat doar pe warr iar despre sura nu stiu absolut nimic. Care va stiti pe sura va rog sa imi spuneti ce bonusuri sa pun pe iteme, in ce ordine sa fac P si niste tactici in duel. Sura va fi BM. Itemele sa fie de duele ca de pvm stiu sa le fac. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TTTeofiLLL a răspuns:

Pai la sura cel mai important bonus este inteligenta deci pe sabie si pe scut iti trebuie neaparat int(inteligenta)cum ai sa zicem deja 30 luam fms-ul, acesta ar fi bun sa aiba pm si int dar pc sa nu fie cu minus(chiar si daca are +1 e bun), daca fms este complet de duel asigurate ca iti va cadea int putin semiom daca se poate si pc cu +.Bun armura, armura trebuie facuta cu maximul de HP adica 2k pe tim si clasice.Si in afara de HP aceasta ar trebui sa mai aiba si ceva aparare sabie, cutit sau celelalte cel mai bine ar fi sa cada 2 sau 3 din bonusuri asa fara hp.Coiful trebuie sa aiba neaparat maxim semiom si aparare foc ori magie(principalele bonusuri.bratara trebuie sa aiba la fel ca la armura sau cel putin apropiat.La colier la fel ca si bratara sau cel putin pe aproape iar la cercei sa aiba semiom si aparare sabie sau celelalte.papucii tot cu HP si sabie ca la armura, acesta poti sa il consideri un SET UNIVERSAL.In legatura cu P-urile prima ar fi flama apoi apararea apoi aia care face o roata (nu stiu cum se numeste) iar apoi celelalte 2 poti sa le faci dupa cum crezi tu ca e mai buna mie imi este indiferent.

| TTTeofiLLL a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

Acum daca vrei poti sa imi oferi si o Funda big grin

1 răspuns: