| BuffaloSoldier a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am cumparat un iphone se si am pus de 2 ori castile la el sa ascult muzica. Azi, cand am incercat sa le bag pur si simplu nu mai intra. le-am impins bine dar degeaba... oare ce au? ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Slaiphar a răspuns:

Depinde de iphone.te poate duce pana la 3 mil!
Succes!

2 răspunsuri:
| Slaiphar a răspuns:

Foloseste casti originale pentru iphone!
P.S:Eu te sfatuiesc sa alegi Samsung...parerea mea este ca sunt mai performabile!
Succes!

| BuffaloSoldier explică (pentru Slaiphar):

Sunt originale de la telefon... cred ca s-a stricat ceva inauntru ...nu stii cat ar costa o reparatie?

| Slaiphar a răspuns (pentru BuffaloSoldier):

Depinde de iphone.te poate duce pana la 3 mil!
Succes!