| DanySpeedy a întrebat:

Buna,
Acum cateva zile mi-am cumparat un laptop "Asus X52J" si mi-am instalat GTA4 si am observat ca imi merge un pic in reluare...la fel si Call of Duty 4 Modern Warfare (call of duty ma merge sa te joci ca nu agata foarte tare dar ma deranjeaza) Hot Pursuit la fel merge in reluare. M-am uitat la fiecare joc in parte la System requirements (Cerinte) si teoretic ar trebui sa mearga cel putin la mediusad
Laptopul meu are urmatoarele:

CPU:Intel(R) Pentium(R) CPU P6100 @ 2.0 GHz 2.0 GHz
VGA:Nvidia GeForce 310M 1 GB DDR3 Dedicat
Memory: 3 GB

Sistemul de operare pe care il folosesc este: Windows 7 Enterprise.Placa video este instalata.nu inteleg dC nu imi merg jocurile...sad
Va rog frumos sa ma ajutati...cu sfaturi orice.
Funda celui care ma poate ajuta sa rezolv problema!

2 răspunsuri:
| andrei233332 a răspuns:

Pai...ia-ti programul slim drivers, si cauta updateuri pentru componentele laptopului, si eu am laptop, procesor:Intel core i5 2,26ghz 430M, placa video:ati radeon HD 5650, 1gb si ram am :4 gb! sis de operare: windows 7. si sa stii,nici mie nu-mi merg perfect jocurile, sper exemplu hotpersuit imi perge asa si asa, gta 4 nu-mi merge, call of duty 4 merge perfect totusi., incearca sa faci ce ti-am zis! bafta

| kataaa a răspuns:

Salut imi poti spune si mie cum sa instalez.ca mi l-am cumparat azi.si habar n-am cum sa instalez driverele si totstraight face