| MisterToast a întrebat:

Mi-ar merge Call of Duty 4: Modern Warfare pe așa ceva?
-Intel Celeron 1.7 Ghz
-1.5 GB RAM
-Nvidia GeForce 6200 (256 MB)
Nu săriți cu System Requirements, că m-am luat și eu după alea și nu-s bune de nimic. Oricum puteam să dau și eu un sărci pe nea Gogu.

10 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Nu te lua dupa alti, tu instaleazal si joacal ca iti merge, dar la setarile video dale la low sau medium happy

| MisterToast explică (pentru M1hai):

Eu mă gândeam să îl setez la rezoluția minimă și să dau setările la low. Nu îmi pasă cât de rău arată.

| AlEx0 a răspuns:

Sa- putea sa iti mearga descarca si incearca laughing)

| MisterToast explică (pentru AlEx0):

Da, sigur, după ce că am un hard de tot râsul, acu' să-l mai și încerc degeaba. Eu vroiam răspunsuri concrete.

| xtreme95 a răspuns (pentru MisterToast):

Ce am mentionat mai sus e pentru setari minime. Daca nu ma crezi incearca.

| xtreme95 a răspuns:

Nu, trebuie processor de 2.4-2.5, un gb de ram cu frecventa peste 1000 si placa 512+.

| MisterToast explică (pentru xtreme95):

Am mai luat eu jocuri care cereau procesor de 2.4, și-mi mergeau totuși. Cât despre placa video, cerința minimă este de 128.

| xtreme95 a răspuns (pentru MisterToast):

Bun atunci pune-l si vezi ca nu iti merge.Eu iti zic din experienta ca am multi prieteni cu pcuri asemanatoare si la nimeni nu o mers sub 2.4 si placa sub 512.

| MisterToast explică (pentru xtreme95):

Da' F.E.A.R. 1 îmi merge?

| M1hai a răspuns (pentru MisterToast):

Dap