| BiancaBie98224 a întrebat:

Bună!
Acum cateva zile mi-am schimbat Windows-ul (7 tot 7 aveam și inainte )iar pe steam cand am dat sa instalez cs go m-am trezit ca s-a blocat la 100% și ramane asa.Am schimbat regiunea și l-am dat iar la instalat degeaba.Am dat restart la PC degeaba.La restul jocurilor cand le-am dat la instalat au mers fără probleme. Vreo idee ce as putea face? :3

1 răspuns:
| Anonim2322343a a răspuns:

Nu am idee, dar pune aceasta intrebare pe forumul Steam si programatorii aplicatiei te vor ajuta.