| Almássy a întrebat:

Mi-am instalat singura windowsul la calculator si acum trebuie sa instalez sunetul etc de pe cd-ul cu rachete sau ces alea AMD-nVIDIA.cum instalez sunetul si alea de pe el?laughing pana acum l-am dus la reparat...

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Bagi CD in calculator, o sa se deschida o fereastra si dai Install la tot ce ai acolo. Restart cand iti cere si totul ar trebui sa fie ok.

| KodrutZ a răspuns (pentru Abh):

Nu, deloc, fiindca cd-urile alea care vin cu componentele au drivere din 1900 toamna...

| Abh a răspuns (pentru KodrutZ):

Driverele alea merg 100%, si asta vrea ea, sa-i mearga. Poate ca au cativa ani vechime dar sunt originale si stii ce instalezi.

| KodrutZ a răspuns (pentru Abh):

Iar daca iei de pe site-ul producatorului respectiv nu sint originale...

| Abh a răspuns (pentru KodrutZ):

E un efort inutil pentru ea chestia asta. Ea nu stie instala driverele nici de pe CD dar tu vrei sa o pui sa le ia de pe siteurile producatorilor. Da-i un tutorial.