| Alex_5725 a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine cineva. Am inceput sa joc 4story si imi place mult dar ma enerveaza o misiune cea cu documentul de participare a frontului de sud si de nord ca imi zice sa ma duc la earlo dar nu stiu de unde fac rost de documente sa imi zia si mie cineva.

Răspuns Câştigător
| Talibanu_8711 a răspuns:

Nu poti sa le faci sunt grele. si oricum pe alea poti sa le faci la orice lvl!

1 răspuns:
| omuletzulD1 a răspuns:

Man talibanu chiar daca is grele macar zi cum se fac... idu meu e lancerlot99@yahoo.com (fundita)