| AndreyIstetul a întrebat:

Joc 4 story. Am cateva intrebari:

a)Cum fac misiunea Balnad, razboinicul raiului. Misiunea pe care o primesti cand te lupti cu monstri de lvl 10-15 si primesti document secret lvl 10.

b)Cum faci misiunea cu Documentul de participare a frontului de sud si de nord?

c)Cum faci misiunea cu Documentul comandantului al frontului de sud si de nord.

Multumesc anticipat.

P. S. : Sunt lvl 19.

Răspuns Câştigător
| giugiulina a răspuns:

A)nu se poate face eu am lv 88 si nu mi-am mers... b)eu nu am primit-o c)e acelasi lucru la la b)

10 răspunsuri:
| AndreyIstetul explică:

Buna. Uite:unii ati zis ca nu se poate, unii ati zis ca nu stiti cum se face, in final asa se face: O luati la vest de Yesode unde sunt trupele valoriene. Acolo este un om mai inalt care il chema Balnad, razboinicul raiului. Il omorati si vor muri toate trupele valoriene si Kunyas-si din zona. Misiunea facuta. Va intoarceti in Markut la Sunny care va da 16. 000 de experienta si ceva. Pentru valorieni este exat la fel doar ca e Rogard parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B, c primesti documentul cand cuceresti noi zone cu breasla ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da tu sti sa o termini ca eu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie un cont la 4 story plzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci o bresla a ta ma ca nu gasesc nicaeri de unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai fac ticket lu unu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac cu document secret de lv 10 ziceti pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru intrebarea a): depinde pe ce esti Derion sau Valoria trebuie sa iesi din sat la armata ta si sa mergi tot inaint si o sa dai de capitan (cateodata) si trebuie sal omori, dar ai grija sa nu dai pe Valorieni sau pe Derion depinde ce esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru b: documentele l; e primesti de la administrator si te duci in markut la seprid la sud si la eralo pentru la nordic