| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine va rog, am fost banat pe un server de samp si am incercat sa imi schimb IP dar mi l-am schimbat intr-unul invalid si nu am mai avut internet.
Problema este:
1.Ma ajutati sa imi schimb IP cu unul valid;
2.Ma ajuta-i sa imi ascund IP ca sa nu il recunoasca serverul si sa ma scoata.

Dau funda!

P.S.:Am folosit un program si mi s-a schimbat IP cu unul din America si mergea naspa netu (nu vreau sa mi se intample), vreau sa mearga ca si acum.

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Cu orice program care iti schimba IP o sa-ti mearga prost netul.

| g0odJoOb a răspuns:

Tot ce trebuie facut e sa suni la cei de la care ai netul ..iti vor da restart la ip si iti vor da un ip nou! Daca vrei iti poti schimba firma de la net cu alta care iti poate oferi un ip dinamic adica chiar daca esti banat, poti intra dupa un rr de ip! Funda?