| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Salut lume! Astazi vreau sa ma ajutati cu o problema...
De curand am incercat sa fac un server de SAMP cu gm de bugged.Dar cand pornesc serverul nu merge sa ma conectez.Cum? nu stiu...Deci bag ip-ul meu si nu merge.Am bagat la add server :7777 (si s-a pornit serverul).Dar cand intru zice ceva de genul server didn't responding.Am incercat si cu localhost:7777.Am incercat si cu no-ip.com.Nimic din toate astea nu au mers.Va rog sa ma ajutati sa fac un server.
Pentru contact
Skype:funyx22.
P.S:Am ip dynamic!
Multumesc.Cine ma ajuta sa fac un server are funda!

3 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Man cauta pe youtube tutoriale si eu am incercat sa fac un server dar imi mergea doar mie sa il joc

| PlutonieruTheRealOne explică (pentru MValentin):

Si eu nu stiam sa caut pe youtube? Am spus cine stie sa ma contacteze pe Skype sa ma ajute...dar ce sa stii tu.Nu mai comenta daca nu citesti intrebarea.

| MValentin a răspuns (pentru PlutonieruTheRealOne):

Ba eu am vrut as te ajut cum pot eu asa ca shht