| listarlove a întrebat:

Buna sad Ajutati-ma va rog cu ceva legat de browser-ul Coogle Chorme. Am deschit Pc-ul si aveam fereastra de la google mica, am incercat sa o maresc, dar degeaba. Nu puteam sa navighez asa motiv pentru care l-am dezinstalat considerand ca e vreo problema la broweser. Asa, dezinstalarea parcurge normal, apoi am incercat sa il reinstales.Nimic deosebit, nimic dificil. L-am instalat cu succes, dar cand s-a inchis fereastra care indica incarcarea... imi apare Chrome in bara, incerc sa il descid dar nu ma lasa, nici shourkat-ul nu a aparut straight face l-am dezinstalat din nou, apoi iar l-am reinstala dar nici un rezultat

Spuneti-mi cum sa procedes ca sa pot utiliza din nou Chrome, ofer fundita happy

1 răspuns:
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Ori iti reinstalezi windowsul ori navighezi pe mozila căci nu e de la chrome e de la computerul tau, ai virusi ceva? cand ai dezinstalat ai dezinstalat din control panel sau ai dat doar un deletelaughing?]se poate intampla]