| mih5a a întrebat:

In urma cu cateva zile am dezinstalat programul Google Chorme din calculatorul meu. Tinand cont ca Pc-ul are doua conturi, l-am dezinstalat doar din contul meu.Am vrut sa il reinstalez dar imi apare urmatoarea eroare
"0xc0000018". Dupa ce am vazut ce inseamna l-am dezinstalat si din al doilea cont, dar nu s-a schimbat nimic.Cum ar trebui sa procedez pentru a putea reinstala acest program in calculator?

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Trebuie sa te loghezi ca admin si sa-l dezinstalezi de acolo, apoi sa-l reinstalezi.