| Lioana a întrebat:

De azi nu mi se mai deschide browserul Chrome pe laptop. Nu e problema cu internetul. Chrome-ul nu deschide fereastra deloc. Microsoft Edge se deschide si merge, doar Chrome nu.
Asta se intampla doar pe contul meu de administrator. Pe alt cont de pe laptop se deschide.
Am dat restart, am dezinstalat si reinstalat Chrome-ul si tot asa face.
Care poate fi problema si cum o pot rezolva? Nu vreau sa navighez cu alt browser.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Ai curatat registrii si cache-ul,
cu Piriform CCleaner?

Doar nu se intampla nimic cand il accesezi, sau afiseaza si vreun mesaj de eroare?

| Lioana explică (pentru NLS):

Nu afisa nici un mesaj de eroare. Pur si simplu nu reactiona la click.
Am instalat CCleaner si am curatat tot ce se putea curata, am dezinstalat si instalat iar Chrome-ul si acum in sfarsit merge. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza computerul de virusi si malware.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Scaneaza de virusi si malware, curata cache-ul si incearca si sa ii dai un run as administrator, sau poate pur si simplu ai scos niste drepturi prin care poti accesa chrome ul!