| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani,si vreau sa ma apuc de vlog! Faza e ca port ochelari,si am dioptrii destul de mari, adica cand port ochelari mi se vad ochii mai mari.Imi este team sa nu fiu considerat ciudat sau fraier pentru ca am dioptrii mari sau pentru ca port ochelari.Ce sa fac?

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Daca ai incredere in tine si prezinti lucruri interesante, nu va interesa pe nimeni cum arati tu, pentru ca vor fi captati de ceea ce vorbesti. Nu te stresa din cauza ochelarilor, gaseste subiecte interesante. Multa bafta.