| nykol112 a întrebat:

Buna happy am 2 conturi pe woozworld da pe nici unul nu pot sa fac
cine stie ce adica nu stiu cum sa fac wooz ca beex am destui exista vreo modalitate sa fac wooz adica fara sa cumpar si sa vand... daca numai aveti nevoie de cont sa mi-l dati mie :d ca am mai incercat conturi siparole si n-au mers...sad plzzzz ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| LoloSkate a răspuns:

Uite cum facem, da-mi contul tau, iti rezolv tot intr-o ora.iti bag trei mii de wooz si iti bag 20000 beex! dar da-mi fundita happy

| buna112 a răspuns (pentru LoloSkate):

Buna imi faci si mie multi wooz? id de mess protea.marine acolo iti dau contul

2 răspunsuri:
| adelaela a răspuns:

Buna! Sa sti ca exista multe moduri de a face bani in wooz world. Iti voi spune o cale :
1. Faci multe conturi;
2.Astepti 4 zile, dar trebuie sa intri in fiecare zi;
3.A patrazi vei primi 60 wooz, la fel si a cincia zi, pentru ca atunci esti vip
4.In cele doua zile de vip sa iti cresti nivelele ca vei primi bani;
5.Ti transferi.

Si mai am un sfat pentru tine si ceilalti. Sa nu va dati conturile nimanui ca ei va vor fura si cei putini bani si hainele. Pup! laughing