| danybv2011 a întrebat:

Acum o săptămână am început o perioadă gratuită pe o aplicație, și ieri am văzut ca mi-a fost debitat contul bancar din cauza faptului că am uitat să anulez abonamentul. Aplicația am o am de pe Google Play, cum aș putea face rambursarea pentru un abonament? Ofer fundă!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura modalitate e sa ii contactezi pe cei care se ocupa de suportul aplicatiei. Daca tinea de tine sa anulezi abonamentul nu prea ai sanse.

| ChristianKalman a răspuns:

Având în vedere că te bucuri de serviciile respective, nu prea poți face nimic, decât să îți anulezi abonamentul începând de luna viitoare. De asemenea, poți face o solicitare pe mail către compania care deține aplicația și să le spui că dorești banii înapoi deoarece nu ești mulțumit de serviciile primite în schimbul banilor. Baftă!