| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

am aproape toate extensiile de la sims+jocul normal (nu am stuff pack-urile si sims 3 univesrity life) si cand vreau sa ma joc, de abia se incarca si cand ma joc pe orice familie se misca asa de greu, pana se duc la serviciu, trebuie sa se intoarca acasa(timpul trece, nu sta pe loc)! Si nu inteleg de ce se misca asa de incet, oare am prea mult extensii sau am prea multe chestii in PC sau e din cauza unor virusi?
DAU FUNDAA!

3 răspunsuri:
| ioiomama a răspuns:

Virusi sa nu fi luat extensiile infectate si mai sterge vreo 2-3

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf explică (pentru ioiomama):

Nu cred, pentru ca eu le-am cumparat din magazin sau curerul mi-a dar jocul in manawinking

| ioiomama a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Oricum ce este mult stricawinking