| Patrolea_Andrei_1992 a întrebat:

am castigat un Flip Knife pe Drakemoon si cand dau withdraw imi spune ca asta: Can't get Escrow State from Steam. Ensure you accept PUBLIC Trade Offers and check your TRADE URL. Please retry. Tin sa mentionez ca eu am setarile pe public si TRADE URL-ul este cel bun, am steamul de 30 zile si pe 12 o sa pot sa cumpara iteme de pe market. CE POT SA FAC? DACA POATE CINEVA SA MA AJUTE DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

1. Intra pe steam
2. Intra setari
3. Fa-ti inventarul public
4. Salveaza setarile
5. Intra pe Drakemoon si pune trade link-ul de la steam.
Daca nu ai inteles adauga-ma pe skype si iti explic. Mai detaliat si unde trebuie sa dai.
Pe skype ma numesc alin10112002(sau TheStumpt3r).

| Patrolea_Andrei_1992 explică (pentru Maopiscopulesculeandra):

Frate, eu am inventarul pe public. Plus ca si Trade Url-ul e bun

| Maopiscopulesculeandra a răspuns (pentru Patrolea_Andrei_1992):

Atunci asteapta alea 12 zile(chiar daca nu cred ca are importanta)si poate merge