| Romania_Tosirom_1997 a întrebat:

De 2 saptamani am cumparat si eu csgo, si am bagat niste bani in drakemoon.com,dar nu pot sa scot itemele si imi zice asta :Can't get Escrow State from Steam. Ensure you accept PUBLIC Trade Offers and check your TRADE URL. Please retry.

5 răspunsuri:
| Romania_Tosirom_1997 explică (pentru imaqtpie):

Nu este nici o poza!

| imaqtpie a răspuns (pentru Romania_Tosirom_1997):

Setează pe public și vezi dacă merge.

| Silviu2671 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa astepti 30 de zile sa poti cumpara de pe market sau sa vinzi iteme sau sa retragi skinuri de pe site uri de pariuri sper ca te am ajutat!

| Romania_Tosirom_1997 explică (pentru Silviu2671):

NU itemele de pe site-uri se scot instant prin tradde dar nu ma lasa sa dau withdraw imi zice asta :Can't get Escrow State from Steam. Ensure you accept PUBLIC Trade Offers and check your TRADE URL. Please retry. Si era un skin scump de 15$