| pisiberta a întrebat:

Am cont pe Stardoll si pe Webkinz (de proba, dar s-ar putea sa-mi cumpar unul dupa raspunsurile voastre) si nu stiu pe care sa-l aleg si sa-l continui, voi ce spuneti?
Contactati-ma :
Stardoll:robertinablue
Webkinz :robe112

1 răspuns:
| InSty a răspuns:

Buna dupa parerea mea Stardoll e destul de fashion si se potriveste bine fetelor care vor sa fie mereu in pas cu moda deci daca te regasesti in descriere joaca stardoll.Eu am jucat acum 10 luni si mi-am pus parintii sa plateasca 6 milioane pntr ca vroiam eu sa am toate perechile de aripi. E bine sa iti ocupi timpul cu un joc (nu tot timpul) dar nu sa te pierzi cu totul in el adica sa nu se transforme intr-o obsesie. Sper ca ti-am fost de ajutor!