| MaryMary22 a întrebat:

Cine vrea sa imi dea un webkinz cont de proba? O pisica daca se poate pentru ca cu nu stiu cum sa imi fac cont! Dca puteti s-imi spuneti cum se face un cont de proba atunci...Multumesc!

2 răspunsuri:
| Raluka111 a răspuns:

Poi...Trebuie sa-ti cumperi un animalut webkinz intri pe site'ul oficiall si o sa-ti apara acolo undeva creare cont sau sa scrii codul de la animalut

| SiminaSalvadore a răspuns:

Iti dau un cont expirat acum un an si, numai ca este caine si te rog din inima sa ai grija de Dafni a mea!
utilizator:campania
parola:martisor