| DeniiDenisa1 a întrebat:

Heii! :*
Aș vrea să imi cumpăr un smartphone happy. Insa nu știu ce să aleg.

Ați putea să imi spuneți și părerile voastre?puppy dog eyes

Preferabil pentru mine ar fi LG Optimus L9, HTC Desire C sau Sony Xperia T. Dacă aveți alte opțiuni pentru un telefon mai bun, contactați-ma happy

Fundăă!

5 răspunsuri:
| silvian12 a răspuns:

Eu am LG optimus l7, si sunt foarte multumit de el.L9 este mai bun, mai mare.In locu tauas lua Lg optimus l9

| LondonAnn a răspuns:

Mai performant este Lg Optimus L9. Dar cei de la HTC au telefoane mai rezistente. Depinde de tine ce telefon vrei.Am multi prieteni care si-au luat LG si li s-a stricat touch-ul.Si vezi ca LG -ul asta nu iti incape in buzunar. Te hotaresti tu.

| gabryellayo a răspuns:

Daca eu as fi in locul tau mi-as lua HTC Desire C pentru ca mi se pare mai performant. Sper ca te-am ajutat :*

| DeniiDenisa1 explică (pentru gabryellayo):

Inca nu m-am hotarat. dar iti multumesc oricum :*

| gabryellayo a răspuns (pentru DeniiDenisa1):

Cu placere :*