| ares8 a întrebat:

Buna!
Am de lucrat un document in Office 2007 si trebuie sa lipesc un text peste o imagine si nu-mi iese,de fiecare data textul se lipeste separat de imagine. Ce trebuie sa setez ca sa pot lipi textul peste imagine?
Sau, am incercat sa copiez textul din word si sa-l lipesc peste o imagine din alt program dar nu se copiaza.
Am nevoie urgent.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Pune imaginea ca imagine de fundal a paginii si poti sa bagi dupa pe ea cat text doresti, alte imaginii si tot asa.