| Angel16ms a întrebat:

Am descarcat de pe google play jocul "the sims free play"! M-am conectat la facebook dar nu imi arata prietenii...deci nu ii pot vizita! Pot vizita doar un oras aleatoriu fara nume...please help

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut,din ce am inteles s-ar putea sa fie ca ai versiunea FREE a jocului, cea pe care o platesti accea are tot jocul.

| Angel16ms explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Am prieteni care joaca acelasi joc FREE si ei isi vad prietenii...dar pe mine nu

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Angel16ms):

E un bug la versiunea FREE, nu toata lumea beneficiaza de functia asta. Incearca sa reinstalezi jocul. Si mie imi face asa pe un telefon imi merge si pe altul nu

| Angel16ms explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Ok multumesc...l.am reinstalat din nou acum cateva zile...aceasi poveste